Jump to content

Location

Poland

 1. What's new in this club
 2. Będziemy się modlić za Dennisa Christensena i jego żonę, Irinę, oraz za naszych licznych braci i siostry w Rosji, którzy nadal "zachowują spokój i okazują ufność" w Jehowie. Izajasza 30:15 Cały świat modli się za ciebie, drogi bracie!
 3. W ogóle mu to nie pomogło. Pomoc ich prawników. Wszystko ustalono z góry.
 4. Był dawniej pomocnikiem w komisji pisania. On jest namaszczony brat w Betel, że około 3 lat temu został przydzielony do pisania korespondencji z Urzędem w Wallkill Bethel. On nie jest zorientowany reguła brat w ogóle. Zdecydowanie osoba, przyjemne brat. Sprawia, że ludzie wokół niego czuć się zrelaksowany AT łatwością. Brat kucharz rozpoczął służbę pionierską w dniu 1 września 1982 roku i rozpoczęła służąc w amerykańskiej branży w dniu 12 października 1984 r. Był w Betel całe życie widocznie. Bez dzieci. Ciało Kierownicze jest obecnie składa się z ośmiu namaszczonych braci. Więcej informacji na temat Ciała Kierowniczego zobaczyć:
 5. I bardzo dobrze że Putin zdegalizował tą masońską korporacje, tego fałszywego proroka !!! ŚWIADKOWIE jehowy to MASOŃSKA KORPORACJA ANTYCHRYSTA która SFAŁSZOWAŁA Pismo Święte w swoim demonicznym przekładzie NEW AGE NWO to przestępcza organizacja szatana !!!
 6. ŚWIADKOWIE strażnicy to MASOŃSKA KORPORACJA ANTYCHRYSTA która SFAŁSZOWAŁA Pismo Święte w swoim demonicznym przekładzie NEW AGE NWO to przestępcza organizacja szatana która kłamie i indoktrynuje masy ludzkie !!!to demoniczna destrukcyjna sekta ILLUMINATI !!!
 7. ŚWIADKOWIE jehowy to MASOŃSKA KORPORACJA ANTYCHRYSTA która SFAŁSZOWAŁA Pismo Święte w swoim demonicznym przekładzie NEW AGE NWO to przestępcza organizacja szatana która kłamie i indoktrynuje masy ludzkie !!!
 8. POLACO-jy_P_4-bkm-mix-1.pdf
 9. 1996 - New York Wallkill Postcard.pdf
 10. Według źródeł informacji w Luandzie, Angola (czytaj tutaj, chociaż to w języku portugalskim), regionalna konwencja JW odbywająca się w ten weekend na obrzeżach stolicy Luanda była skierowana wczoraj, piątek, przez co można by nazwać " atak terrorystyczny'. Ponad 400 uczestników (głównie kobiet) szybko przeszło w pobliże toalety na terenie konwencji. Zgłoszono, że toksyczne urządzenia gazowe były tam obsadzone przez 3 młodych członków UNITA, głównej partii politycznej, która sprzeciwiała się MPLA, dominującej partii reżimu w Angoli od czasu jej niezależności w 1975 roku. 43 osób zostało wpadło do szpitala, a pozostało kilka osób, pod opieką medyczną inwigilacja. Nie zgłoszono zgonów. Atak wydaje się być odwet za fakt, że JW nie głosuje - a Angola po prostu przeszła prezydenckie wybory w zeszłym tygodniu. 3 sprawców zostało zajęte przez policję, próbując zmieniać ubrania w hali konwencji, a 2 więcej zostało polowanych.
 11. Podobno kilku ekstremistów zostało zatrzymanych, a motyw ten uważa się za wyrzut za niedawną utratę w wyborach tam
 12. Radosne zgromadzenia https://tv.jw.org/#pl/mediaitems/VODOriginalSongs/pub-jwbon_201512_1_VIDEO
 13. https://www.jw.org/pl/publikacje/
 14. Świadkowie Jehowy ponownie spotkają się w Lubinie http://lubin.naszemiasto.pl/artykul/swiadkowie-jehowy-ponownie-spotkaja-sie-w-lubinie,4173318,artgal,t,id,tm.html
 15. Pomoce do studium Biblii https://www.jw.org/pl/nauki-biblijne/
 16. Kongres Świadków Jehowy na Arenie Lublin. Będzie nawet 10 tys. http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/kongres-swiadkow-jehowy-na-arenie-lublin-bedzie-nawet-10,4172122,art,t,id,tm.html
 17. EZECHIELA 11-14 Ezechiela 12 wersety od 26 do 28 — Jakie odpowiedzialne zadanie powierzono sługom Jehowy? Materiał źródłowy: w07 1.7 strona 13, akapit 8 Nawet tym, którzy drwili z orędzia, Ezechiel miał powiedzieć: „Jeśli chodzi o którekolwiek z moich [Jehowy] słów, nie będzie już żadnej zwłoki”. Musimy robić wszystko, by inni też zaufali Jehowie, zanim sprowadzi On koniec na ten system rzeczy. Ezechiela 14:13,14 — Czego możemy się nauczyć ze wzmianki o tych osobach? Materiał źródłowy: w16.05 strona 26, akapit 13 Na przykład w Księdze Ezechiela 14:13,14 czytamy: „Jeśli jakiś kraj zgrzeszy przeciwko mnie, postępując wiarołomnie, ja też wyciągnę rękę przeciwko niemu i połamię mu drążki, na których wiszą okrągłe chleby, i ześlę na niego klęskę głodu, i zgładzę zeń ziemskiego człowieka oraz zwierzę domowe. ‚I gdyby w nim byli ci trzej mężowie: Noe, Daniel i Hiob, oni sami dzięki swej prawości uratowaliby swą duszę’ — brzmi wypowiedź Wszechwładnego Pana, Jehowy”. Kiedy poszukamy dodatkowych informacji, dowiemy się, że ta część Księgi Ezechiela została spisana około 612 roku przed naszą erą Choć Noe i Hiob nie żyli już od wieków, Jehowa nadal pamiętał o ich wierności. A co z Danielem? Gdy Jehowa powiedział, że jest on tak samo prawy jak Noe i Hiob, Daniel mógł mieć około 20 lat. Jaki wynika stąd wniosek? Jehowa zauważa i ceni lojalność wszystkich swoich sług — także tych stosunkowo młodych (Psalm 148 wersety od 12 do 14). Materiał źródłowy: w07 1.7 strona 13, akapit 9 Każdy z nas musi sam zabiegać o wybawienie. Nikt nie może zrobić tego za nas (Rzymian 14:12).
 18.  
×
×
 • Create New...

Important Information

Terms of Service Confirmation