Jump to content
The World News Media

Jehowa świadkowie zaatakowali jakiegoś rodzaju truciznami gazu na konwencji, z ponad 7000 osób biorących udział w Angoli w Afryce.


Guest Nicole

Recommended Posts

  • Guest
Guest Nicole

Podobno kilku ekstremistów zosta?o zatrzymanych, a motyw ten uwa?a si? za wyrzut za niedawn? utrat? w wyborach tam

 

Link to comment
Share on other sites


  • Views 2k
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

  • Guest
Guest Nicole

Według źródeł informacji w Luandzie, Angola (czytaj tutaj, chociaż to w języku portugalskim), regionalna konwencja JW odbywająca się w ten weekend na obrzeżach stolicy Luanda była skierowana wczoraj, piątek, przez co można by nazwać " atak terrorystyczny'. Ponad 400 uczestników (głównie kobiet) szybko przeszło w pobliże toalety na terenie konwencji. Zgłoszono, że toksyczne urządzenia gazowe były tam obsadzone przez 3 młodych członków UNITA, głównej partii politycznej, która sprzeciwiała się MPLA, dominującej partii reżimu w Angoli od czasu jej niezależności w 1975 roku. 43 osób zostało wpadło do szpitala, a pozostało kilka osób, pod opieką medyczną inwigilacja. Nie zgłoszono zgonów. Atak wydaje się być odwet za fakt, że JW nie głosuje - a Angola po prostu przeszła prezydenckie wybory w zeszłym tygodniu. 3 sprawców zostało zajęte przez policję, próbując zmieniać ubrania w hali konwencji, a 2 więcej zostało polowanych.

Link to comment
Share on other sites





×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Service Confirmation Terms of Use Privacy Policy Guidelines We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.