Jump to content
The World News Media

Codziennie tekstu, dla Czwartek 28 kwietnia 2016


Queen Esther

Recommended Posts

  • Member

DT  MI --.jpg

DT   MI  ----.jpg

63156_453141751394689_513008805_n.jpg.2efed0d689b1c01094bbddd8deea83ac.jpg

Ja jestem z wami przez wszystkie dni aż do zakończenia systemu rzeczy (Mat. 28:20).

Pomazańcy przewodzą w największej w dziejach kampanii głoszenia. Nie ulega wątpliwości, że Jezus jest z nimi i kieruje ich działaniami. Rosnąca liczba przyszłych symbolicznych owiec poczytuje sobie za zaszczyt możliwość wspierania braci Chrystusa nie tylko w działalności kaznodziejskiej, lecz również na inne praktyczne sposoby. Na przykład nie szczędzą pomocy finansowej ani fizycznej przy wznoszeniu Sal Królestwa, Sal Zgromadzeń oraz Biur Oddziałów, a także lojalnie podporządkowują się osobom wyznaczonym do sprawowania przewodnictwa (Hebr. 13:17). Wkrótce aniołowie uwolnią niszczycielskie wichry wielkiego ucisku. Stanie się to, gdy już wszyscy bracia Chrystusa przebywający na ziemi otrzymają ostateczne opieczętowanie (Obj. 7:1-3). Zanim wybuchnie Armagedon, pomazańcy zostaną zabrani do nieba (Mat. 13:41-43). Dlatego teraz jest pora, by osoby spodziewające się, że będą zaliczone do owiec, lojalnie wspierały braci Chrystusa. w15 15.3 4:16-18

 

Link to comment
Share on other sites


  • Views 136
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images





×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Service Confirmation Terms of Use Privacy Policy Guidelines We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.